Okolica

 
Serdecznie zapraszamy do miejscowości Murzasichle, położonej u podnóża Tatr, na wysokości ok. 1000 m n.p.m., bogatej w tradycję, z mnóstwem atrakcji turystycznych. Jej dogodne położenie, w odległości zaledwie 6 km od zimowej stolicy Polski - Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej, tworzy bardzo dobre warunki dla rozwoju turystyki na tym terenie.

Dodatkowym atutem jest graniczenie z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, a usytuowanie miejscowości umożliwia obserwację pięknych widoków na Tatry: Hawrań, Lodowy Szczyt, Koszystą, Buczynowe Turnie, Granaty, Kozi Wierch, Giewont i Czerwone Wierchy. Otaczające Murzasichle lasy zapewniają bogactwo runa leśnego, ciszę i spokój. W samej miejscowości działa sześć wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności.

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym narciarstwa i turystyki rowerowej. Obiekt oddalony jest od Stacji Narciarskiej Murzasichle o ok. 1 km, od Stacji Narciarskiej "Hajduk" o ok. 3 km, a od Stacji Narciarskiej "Małe Ciche" o 5 km.