Strefa relaksu – Spa


Jeżeli potrzebujesz chwili relaksu połączonej z pielęgnacją – sięgnij po nasze rytuały. Kierując się zapachami, które lubisz oraz efektem, jaki chcesz osiągnąć, komponuj własne zestawy przy pomocy zawsze chętnych do pomocy naszych specjalistów.Rytuały na ciało


Dobrane ze szczególną troską składniki aktywne pozwolą widocznie poprawić kondycję skóry oraz cieszyć się oszałamiającym efektem przez długi czas.

Wierzymy, że naturalne piękno życia jest w Tobie …

Odkryj je razem z nami …

 
 

Powyższe rytuały wykonywane są w oparciu

o polską markę – OrganiqueW produktach Organique wykorzystywane są wyselekcjonowane składniki aktywne - ekstrakty z kwiatów, owoców, ziół, naturalne oleje i masła, które zapewniają skuteczną i niezwykle przyjemną pielęgnację. W ofercie marki znajdują się w 100% naturalne kosmetyki oraz kosmetyki, których składy są bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne.


Zabiegi specjalistyczne

na ciało Thalgo


 Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy wyjątkowy morski świat-
ŚWIAT THALGO,
w którym każdy odnajdzie sekret idealnej pielęgnacji.
 
 

 

Powyższe zabiegi wykonywane są w oparciu

o francuską markę – Thalgo.Thalgo harmonijnie łączy innowacyjne składniki, by zapewnić optymalną pielęgnację dla skóry w każdym wieku. Każdy zabieg i kosmetyk Thalgo to odżywcza kąpię w morskim ogrodzie piękna. Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu, a marka ta to jedno z najsilniejszych znaków kosmetyki profesjonalnej w Polsce i na świecie.

Poznaj naszą ofertę i postaw na pakiet Spa dostosowany do Twoich potrzeb.
Szeroki wybór masaży leczniczych i relaksacyjnych, masaże całościowe i częściowe
oraz zabiegi dedykowane różnym partiom ciała – pozwól nam o siebie zadbać.