Misja Tatry De Luxe


Zapraszamy do obiektu Tatry DeLuxe położonego w urokliwej miejscowości Murzasichle - nieopodal Zakopanego. Miejsce to, powstało z myślą o Gościach, ceniących wypoczynek w luksusowych warunkach ale jednocześnie umożliwiając poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Malownicza sceneria, przytulna i zaciszna okolica w otulinie lasów oraz wykwalifikowany personel – to nasza recepta na zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów.
 
 

Twoje miejsce


 Bliskość tatrzańskich szlaków, poranny śpiew ptaków i niesamowity widok z okna na całą panoramę Tatr – czegóż chcieć więcej? Nasi Goście cenią wyjątkowe położenie obiektu w otulinie lasów, które sprzyja relaksowi i zdobywaniu pełnej sprawności fizycznej.

Nasza strefa FizjoMedical oraz Spa są nowo otwartymi częściami Aparthotelu Tatry DeLuxe, które gwarantują wypoczynek w harmonii i spokoju. U nas marzenia o pięknym wyglądzie z dobrym samopoczuciem przekuwamy w rzeczywistość.
 
 
 


 Twoje zdrowie


 „W zdrowym ciele, zdrowy duch” – w naszym obiekcie wierzymy oraz wcielamy w życie te słowa. By uzyskać równowagę ciała i ducha, wykorzystujemy wyjątkowe położenie Tatry DeLuxe, które zachęca do aktywności ruchowej i nakłania do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze.

 

 

Twoi eksperci


Odpowiednia diagnoza to połowa sukcesu w drodze do pełnego zdrowia. Nasi wykwalifikowani specjaliści dzięki doświadczeniu, wykształceniu i wiedzy, dołożą wszelkich starań, by podczas konsultacji wskazać pacjentom odpowiednią drogę prowadzącą do odzyskania pełnej sprawności oraz zadowolenia z życia.

Każde spotkanie z naszym ekspertem rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu, mającego na celu lepsze poznanie pacjenta i jego potrzeb. Następnie przeprowadzane jest badanie i test funkcjonalny, który pozwala na dobranie najefektywniejszej metody terapii.

 

Sprawdź cennik zabiegów