DLA BIZNESU


Chcesz zmotywować pracowników do bardziej efektywnej pracy?

Wybierz się na wyjazd firmowy w góry wraz ze swoimi pracownikami i zakosztuj wspaniałej przygody oraz relaksu na łonie natury. Nasz aparthotel ze względu na dogodną i ciekawą lokalizację to idealne rozwiązanie dla polskich i zagranicznych Gości biznesowych, zorganizowanych grup szkoleniowych i turystycznych. Lokalizacja naszego obiektu sprzyja zwiedzaniu i odkrywaniu uroków Podhala.

Jeśli poszukują Państwo miejsca na organizację: konferencji, szkolenia, seminarium, bankietu lub innego wydarzenia to Aparthotel Tatry DeLuxe jest idealnym miejscem do przeprowadzenia tego typu przedsięwzięcia.

Na życzenie organizujemy imprezy firmowe typu integracja, incentive czy team building z wieloma atrakcjami. Nasi partnerzy dokładają wszelkich starań, aby każda impreza była niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestników.

Po wyczerpującym dniu proponujemy imprezy wieczorne, wypełnione rozrywkami takimi jak np.: dyskoteka z profesjonalnym DJ, karaoke, wieczór tematyczny, biesiada góralska z regionalną kapelą czy też grillowanie.

Zakres naszych usług pozwala nam na dostosowanie oferty do Państwa potrzeb. Z dużą starannością podchodzimy do organizacji imprez o charakterze firmowym. Każde takie wydarzenie traktujemy w sposób wyjątkowy. Zapewniamy, że nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby szkolenie, przyjęcie, impreza okolicznościowa czy bankiet udały się idealnie. Zawsze służymy radą i naszym doświadczeniem.

Jeśli planują Państwo organizację:
  • konferencji
  • szkolenia
  • przyjęcia firmowego
  • bankietu
  • balu
prosimy o kontakt pod numerem komórkowym 504 182 287.